Carlos Santana sahnede kötüleşti

74 yaşındaki ünlü müzisyen Carlos Santana, sahnede kötüleşti. Efsane isme, sıhhat takımları süratlice sahnede müdahale ettikten sonra hastaneye kaldırdılar.

Müzik dünyasının efsane isimlerinden biri olan Carlos Santana, konser verirken sahnede apansız kötüleşti. 74 yaşındaki müzisyen, 5 Temmuz Salı gecesi bir konserde birdenbire sahnede yığıldı. Fox 2 Detroit muhabiri Roop Raj’ın bir Tweet’ine nazaran, seyircilerden “ciddi bir tıbbi sorun nedeniyle onun için dua etmeleri istendi.”

Gitariste süratle müdahale edildi ve akabinde Santana, hayranlarına el sallarken sahneden çıktı. Bayıldığı sırada Chris Stapleton ile yazdığı bir şarkıyı seslendiriyordu.

Variety’nin haberine nazaran; McLaren Clarkston’daki lokal bir acil servise nakledildi. Menajeri Michael Vrionis’in yaptığı basın açıklamasına nazaran, hastanede nezaret altında tutulan Santana’nın durumu şu an için uygun.

Müzisyenin sahnesi, Earth, Wind & Fire ile yaptığı yaz Miraculous Supernatural 2022 tipinin bir kesimiydi. Cins, haziran ayının başlarında başladı ve ağustos ayına kadar da devam edecek.

Rock/Latin tarzıyla dikkat çeken Santan, 60’lar ve 70’lere “Black Magic Woman” ve “Evil Ways” üzere klasikleriyle damga vuran isimler ortasına girdi.

En az 10 Grammy Mükafatı ve üç Latin Grammy Mükafatı kazandı. 1999’da Supernatural ile dokuz Grammy mükafatı alarak mesleğinde tepeye ulaştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.