Kayserispor’da Bernard Mensah ne zaman sahalara dönecek? Açıklandı…

Yukatel Kayserispor, Antalyaspor’la hazırlık maçı oynadı.

Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, Alanyaspor maçı sonrası yaptığı açıklamasında, “iki tane çok iyi takımın maçı oldu. Kazanmak bizim için önemli. Motivasyon açısından önemli. Oyuncular, isteklerimize iyi cevap veriyor. İyi çalışıyoruz. Çok sağlıklı bir çalışma ortamı var. Kendimizi bu konuda şanslı görüyoruz. Yoruluyoruz ama bunun karşılığını sahada almaya başladık” dedi.

Teknik Direktör Çağdaş Atan, zor bir sezon geçireceklerini söyleyerek, “Zor bir fikstürümüz var. Zor bir sezon bizi bekliyor. Kayserispor için savaş, mücadele sezonu. Bunu taraftarlarımızın unutmaması gerekiyor. Hep destek versinler” yorumu yaptı.

5 futbolcu oynamadı

Süper Lig hazırlıklarını sürdüren Kayserispor’da iki yabancı futbolcu Joseph Attamah ile Yaw Ackah, Alanyaspor ile oynanan Erciyes Cup maçında forma giymedi.

Maçın oynandığı sahanın hemen yanındaki alanda düz koşu yapan iki futbolcu, sakatlıklarının geçmesi için gün sayıyor. Lig başlayana kadar hazır hale geleceği öğrenilen iki futbolcunun önümüzdeki günlerde oynanacak iki hazırlık maçında forma giyip giymeyeceği belli değil.

Alanyaspor ile oynanan hazırlık maçında Onur Bulut, Dimitrios Kolovetsios ve Mustafa Pektemek de forma giymeyenler arasında yer aldı.

Mensah güç topluyor, hedef Beşiktaş maçı

Geçen sezonun ilk yarısında yaşadığı sakatlık neticesinde sezonu kapatan ve yeni sezona hazır hale gelmeye çabalayan Mensah, her geçen gün performansını artırıyor.

Yukatel Kayserispor teknik direktörü Çağdaş Atan’ın “Mensah 4. haftaya kadar hazır hale gelir” dediği Ganalı futbolcu, Beşiktaş maçına yetişmeye çabalıyor.

Ankaragücü ve Alanyaspor ile oynanan turnuva maçlarının ikinci yarılarında oyuna dahil olarak maç eksiğini gidermeye çalışan Mensah, sergilediği futbol ile de beklenenden daha erken resmi müsabakaya çıkacağı ön görülüyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.