Okan Karacan hakkında taciz ve şantaj tezleri

Ünlü sunucu Okan Karacan’ın başı kederde. Kimliği belgisiz bir şahıs, Okan Karacan’a özel manzaralarını yollayarak yayınlamakla tehdit etti. İmajların medyaya düşmesinden tasa duyan sunucu, savcılığa koştu.

Garsonu taciz etti iddiası

Ünlü sunucu daha öncede İstanbul Beşiktaş’ta bir garsonu taciz ettiği tezlerine karışmıştı. Savları kabul etmeyen fakat hakkında soruşturma başlatılan Karacan, şimdilerde ise kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından tehdit ve şantajlara maruz kaldı.

“Özel imajların elimde”

Moldova alan koduyla yabancı bir numara Karacan’a bildiri atarak tehditlerde bulunmaya başladı. Kimliği bilinmeyen kişi, tezlere nazaran Karaca’nın özel imajlarını atarak, “Özel manzaraların elimde” diye şantajda bulundu.

Paniğe kapılan Karacan’ın birinci işi şantajcıyı engellemek oldu. Akabinde şantajcı öbür bir numara ile ileti atarak imgeleri yayınlama tehdidinde bulundu.

Görüntülerin medyaya düşmesinden kaygı duyan Karacan savcılığa koştu. Kuşkulu kişi yüzünden huzurunun kaçtığını ileri süren Karacan, şantajcı hakkında kabahat duyurusunda bulundu. Savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.