Sedat Peker ile Nedim Şener ortasında restleşme: Telefon görüşmesini yayınlamak zorunda kalacağım

Organize hata örgütü lideri Sedat Peker, Cem Küçük’ün akabinde bu kere de Hürriyet müellifi Nedim Şener’e yönelik açıklamalarda bulundu.

“Uzun Çavuş” isimli hesaptan paylaşımlarda bulunan Peker, “Nedim Şener Benim denetimimde olan @freudun_talebe isimli sayfa Twitter tarafından kapatıldıktan sonra, birebir isimle düzmece hesap açan kimileri benim söylemediğim şeyleri, ben söylemişim üzere yazıyorlar. Bu sayfa bana ilişkin değil diye tekerrür kez düzeltme yaptım. Senin hakkında o kelamları ben söylemedim. Lakin sen haklı olarak benim söylediğimi düşünüp bana pislik demişsin. Benim çocuklarım var. Bu söz onları üzer. Bu kelimeyi lütfen düzelt. Şayet ki düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak partinin en kıymetli isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görülmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım. O kelimeyi ben söylemedim. Bunu lütfen düzelt. Ben düşmanınız olabilirim lakin pislik değilim. Erdemli bir düşmanım” dedi.

ŞENER’DEN JET YANIT

Şener ise Peker’in bu paylaşımlarına şu karşılığı verdi:

Suç örgütü başkanlarından özür dileyecek de değilim. Fakat buna karşın şayet bir AKP’li benim hakkımda aksi bir şey söylemişse bu onun şerefsizliğidir, onunla da hesaplaşırım. yayınlamazsan senin de ondan farkın kalmaz. Sen benim gözümde düşman değil hata örgütü başkanısın. Senin kime düşman olduğun da beni ilgilendirmiyor. Kimin hakkında ne biliyorsan paylaş. Ancak bir gün Türk adaletine hesap vereceksin Sen yanlış anlayabilmişsin Erk Acarer, senin yolun zati, FETÖ’cüler, PKK’lılar ve hata örgütleriyle birebir. Ve bir gün yolun Türk devletinin adaletinden geçecek senin de. Ben de burada olacağım.”

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.