Selin Ciğerci ile boşanan Gökhan Çıra’dan şok hamle! Yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş poz verdi: Bakın yeni sevgilisi kim çıktı…

İlişkileriyle magazin gündeminde sık sık mevzu olan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti, 2019 yılında dünyaevine girmişti. Geçtiğimiz Eylül ayında boşanan ve ayrılıklarıyla gündeme bomba üzere düşen ünlü çiftten şaşırtan atılım geldi. İkinci kere ayrılan çiftten Gökhan Çıra, yeni bir aşka yelken açtı. Gökhan Çıra’nın paylaşımını görenler şok oluyor…

İKİNCİ KERE BOŞANDILAR

İkinci sefer evlenen ve tekrardan ayrılık kararı alan Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci çifti, geçtiğimiz Eylül ayında boşandı. İkili ayrılıklarının akabinde, “Biliyorsunuz ki aylar evvel yollarımızı dostça ayırmıştık lakin isimli tatil olduğu için resmi süreçler gerçekleşmemişti, bugün sonuçlandı” açıklamasında bulunmuştu.

YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI

Ayrılığın yasını daha tutmadan yeni bir aşka yelken açan Gökhan Çıra, paylaşımıyla ağızları açık bıraktı. Instagram hesabından paylaşımda bulunan Çıra, yeni sevgilisine sarıldığı bir fotoğrafı yayınladı.

GÖKHAN ÇIRA’NIN YENİ SEVGİLİSİ KİM?

Gökhan Çıra’nın paylaşıma sarı ve lacivertli kalpler koyması dikkat çekerken, karedeki kızın fenomen Sedef Bekiroğlu olduğu tez edildi.

GÖKHAN ÇIRA KİMDİR?

Gökhan Çıra, 16 Şubat 1996 tarihinde Tokat’ta dünyaya geldi. Ailesi Ordu’da yaşayan Gökhan Çıra, aslen Tokatlı. Futbol mesleğine Fatsa Yaşamspor’da başladıktan sonra, Altınordu Belediyespor, Soyaspor Gençlik kulüplerinde amatör lisansla forma giydi. Galatasaray’ın U19 kadrosunda 2015/16 döneminde 25 bin euro bedelle transfer edilen Gökhan Çıra, bir yıl sonra Beylerbeyi kadrosuna transfer oldu.

Gökhan Çıra, 2017/18 döneminde Diyarbekirspor’da top koşturmaya başladı. Gökhan Çıra, 2 yıldır birlikte olduğu toplumsal medya fenomeni ve müzikçi Selin Ciğerci ile 28 Ekim 2019 tarihinde nikah masasına oturdu.

Selin Ciğerci, verdiği bir röportajda Gökhan Çıra ile tanışma kıssasını şu sözlerle anlatmıştı:

“Gökhan bana bilmeden bildiri attı. Lakin benimle görüşmedi. Daima mesajlaşıyorduk. Benim hayatıma az evvel bahsettiğim futbolcu girdi. O alakam bittikten sonra Gökhan’la bir yerde karşılaştık. Ben ameliyat olmuş, pembe kimliği filan almıştım o vakit. Gökhan’ı görünce “Ne kadar güzelsin, çok değişmişsin” dedim. Fotoğraflarında küçük duruyordu. O vakit 18 yaşındaydı, artık 22 yaşında. Karşılaştıktan sonra bildiri attım. Lakin benim bildiri attığıma inanmamış.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.