Ünlü çift sessiz sedasız evlendi! Paylaşımlarını görenlerin ağzı açık kaldı: İkili bayram…

Kuruluş Osman dizisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Yıldız Davet Atiksoy, meslektaşı Berk Oktay ile 2 yıldır aşk yaşıyordu. Şubat ayında nişanlanan çiften hoş haber geldi. Toplumsal medyayı etkin kullanan ikiliden herkesin ağzını açık bırakan paylaşım geldi. Paylaşımı görenler yok artık dedi. İşte ikilinin müjdeli paylaşımı…

“BERABER YAŞLANALIM MI?”

Daha öncesinde Berk Oktay toplumsal medya hesabından sevgilisinin el ele tutuştukları fotoğrafı paylaşarak, “Beraber yaşlanalım mı?’ dedim, ‘Evet’ dedi” notuyla paylaşmıştı.

Sevgilisinin paylaşımına karşılık veren Yıldız Davet Atiksoy ise yeni bir paylaşımda bulunarak, “Gel de ‘Evet’ deme. Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim” kelamlarıyla karşılık vermişti.

İKİLİDEN SÜRPRİZ PAYLAŞIM

Öte yandan Berk Oktay ve Yıldız Davet Atiksoy, daha öncesinde yaptıkları açıklamada nikah tarihlerini 10 Eylül olarak duyurmuşlardı. Fakat çiften sürpriz geldi. Berk Oktay ve Yıldız Davet Atiksoy 30 Ağustos’t evlendi.

ÇİFTE BAYRAM

Sessiz sedasız evlenen ünlü çift, nikahtan uzunluk boy kareler paylaştı. Paylaşımların altına “Çifte bayram” notunu düştüler.

KINA GECESİNDEN ROMANTİK ANLAR

Çiftin kına gecesi ise İzmir’de gerçekleşti. Hoş oyuncu Yıldız, klâsik kına kıyafetiyle çok beğenildi.

Berk Oktay Kimdir ?

Berk Oktay (d. 28 Ekim 1982, Ankara) Türk aktör ve model.

2000- 2006 yılları ortasında modellik yaptı. 100’ün üzerinde defileye cıktı. Mesleğine 2004 yılının Haziran ayından sonra yurt dışında devam etti. Paris’e yerleşti ve Milano, Tokyo, Dubai, Moskova üzere kentlerde D&G, Ferre, Gucci ve Prada üzere birçok markalarla çalıştı. Üniversite eğitimini tamamlamak için Türkiye’ye döndü ve 2007 yılının Şubat ayında Türker İnanoğlu’ndan aldığı teklifle Türvak’tan özel oyunculuk dersi alarak Erler Sinema ile mukaveleyi imzaladı.

Tatlı Bela Fadime dizisiyle tanındı. Akabinde Akasya Durağı’nda yer aldı. Daha sonra Kanal D’de yayınlanan ‘Arka Sokaklar’ dizisinde rol aldı. Bu diziden ayrıldıktan sonra dizi mesleğine Atv’de yayınlanan Alev Alev dizisi ile devam etti. Star TV’de yayınlanan Benim Hala Umudum Var isimli dizide Hakan karakterini canlandırdı. Aşktan Kaçılmaz isimli dizide oynadı. Show TV’de daha evvel yayınlanan İlgi Durumu: Karışık isimli dizide Can Tekin karakterini canlandırdı. Fox (Türkiye)’de Savaşçı dizisinde başrol oynuyor.

YILDIZ DAVET ATİKSOY KİMDİR?

Yıldız Davet Atiksoy, 1 Nisan 1986 tarihinde Karşıyaka İzmir’de dünyaya gelmiştir. Liseyi bitirdikten sonra İzmir Ege Sanat Merkezi’nde ve daha sonra da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Yıldız Davet Atiksoy, 2004 yılında Büyük Buluşma dizisi ile birinci ekran tecrübesi yaşamıştır.

Aşk Oyunu, Yağmurdan Sonra, Ah İstanbul, Yersiz Yurtsuz, Gazi, Kayıp Prenses, Bahar Kısımları, O denli Bir Geçer Vakit ki, Görüş Günü Bayanları, Yedi Hoş Adam ve Evli ve Öfkeli üzere üretimlerde rol alan Yıldız Davet Atiksoy, şimdilerde, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Şampiyon dizisinde Suna karakterine hayat vermektedir. Yıldız Davet Atiksoy, 1.76 metre uzunluğunda, 58 kilo ve Koç burcudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.