15 Yıl Önce de İlk Eşini Öldürmüş! Kan Donduran Cinayet: Eşini ve Kayınvalidesini Öldürdü

İktidarın benimsediği cezasızlık ve af politikası nedeniyle kadın cinayetlerinde her geçen gün artış gözlemleniyor. Karabük’te yaşayan 59 yaşındaki Hasan Küçükyılmaz, eşi Özlem Küçükyılmaz’ı ve kayınvalidesi Nazife Çetingök’ü sokak ortasında pompalı tüfekle vurarak katletti. 

Aynı silahla kendi canına kıyan Hasan Küçükyılmaz’ın 15 yıl önce de ilk eşini öldürdüğü ortaya çıktı.

Karabük’te bir kişi, boşanma aşamasında olduğu karısını ve kayınvalidesini tüfekle öldürdü.

Yeni Mahalle Kandil Sokak üzerinde, 59 yaşındaki H.K. ile boşanma aşamasında olduğu eşi Özlem K. ve kayınvalidesi Nazife Çetinkök arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında H.K, yanında bulunan tüfekle eşine ve kayınvalidesine ateş açarak olay yerinden kaçtı.

Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler, Özlem K. ve annesinin öldüğünü belirledi.

İncelemenin ardından cenazeler, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis ekipleri olay yerinden kaçan H.K’nin yakalanması için çalışma başlattı. Yeni Mahalle Çamdibidere mevkisindeki ormanlık alana kaçan H.K. burada önce polise ateş açtı, ardından tüfekle intihar etti.

Bu arada, H.K. hakkında, Özlem K. ile ailesine yaklaşmaması için “çağrı üzerine koruma kararı” alındığı belirtildi. H.K.’nın yaklaşık 15 yıl önce de ilk eşini öldürmekten cezaevine girdiği öğrenildi.

7 yıl cezaevinde kaldıktan sonra tahliye olan katil zanlısının bir süre önce de KADES uygulaması üzerinden eşinin şikayetiyle ihbar edildiği ve şiddet uyguladığı gerekçesi ile 1 hafta cezaevinde kaldıktan sonra salındığı öğrenildi.

Öte yandan H.K.’nin intihar etmeden önce yaptığı paylaşımlar ortaya çıktı. H.K. Whatsapp durumunda yaptığı paylaşımda, kendisinin 5 Eylül tarihinde hayatta olmayacağını, eşi için ise “Ölmesi gerekiyordu, öldü. Namus çok güzel bir şey, sahip çıkacaksın. İşte böyle asfaltta cenazen kalır. Biraz sonra da ben kendimi öldüreceğim. Ahirette hesap soracağım sana. 10 parmağım yakanda olacak. Şimdi yaptığın şerefsizliklerin bedelini ödedin. Annen de ödedi. Sana benimle oynama oyuncak olursun dedim” ifadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx