51 yaşındaki Gwyneth Paltrow, verdiği pozlarla olay oldu

Oscar ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow, verdiği son pozlarla beğeni topladı. Alışılmışın dışında müstehcen çekimde Paltrow, iç çamaşırına kadar soyundu.

Paltrow verdiği pozlarla beraber yaptığı açıklamalarla da dikkat çekti. Ünlü oyuncu, Coldplay’in solisti Chris Martin ile ayrılmasından çocuklarını bu ayrılığa nasıl hazırladığına kadar özel hayatından detayları paylaşmaktan çekinmedi.


Paltrow ve Martin 2003 yılında evlenmişti. Çiftin şu anda 19 ve 17 yaşlarında olmak üzere de iki çocuğu bulunuyor.

Paltrow, “Çocuklarım harika. Ayakları yere basıyor ve eğlenceliler. Ama Chris ve ben, onların boşanmayı bir travma olarak deneyimlemelerini gerçekten istemedik. Bunun zor olacağını elbette biliyorduk ama onların asla ortada kalmış hissetmelerini ya da birimizin diğerine laf attığını hissetmelerini istemedik” dedi.

Marvel Sinema Evreni’nde Iron Man’in aşkı Pepper Potts’u canlandıran oyuncu, boşanma kararından sonra çocukları için bir araştırma yaptığını anlatıyor: “O zamanlar kendimce bir şey yaptım; boşanmak istediğimi bildiğimde, parçalanmış ailelerden yetişkinlerle konuşarak bu veri toplama işlemini yaptım.”

Araştırması ona, ebeveynleri ayrılan çocukların en büyük sorununun ebeveynlerin birbirleriyle konuşmaması olduğunu gösterdi: “Her biri şöyle dedi: “Annemle babamın boşanması umurumda değildi. Sorun bu değil. Ama birbirleriyle konuşmamaları, doğum günümde ikisinin de yemek masasına oturamaması… Bunun en berbat şey olduğunu söylediler.”

Paltrow, eski eşi ile bunu yapmadıklarını ve çok dikkatli ilerlediklerini söyledi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx