O zamanlar trafik polisleri, caddenin ortasında durup el kol hareketleriyle araçları yönlendirirdi. Karaköy’deki trafik polisi ise üzerinde temizlik ürünleri Fay ile Puro reklamları bulunan kutunun içinde, güneş şemsiyesinin altında dururdu. Fotoğrafın çekildiği gün bir polis daha olduğuna göre demek ki denetim varmış. Hayat Mecmuası tabelası da hoş bir hatıra tabii ki…
Related Posts
Katliama karşı diplomasi çabası
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İsrail’in Gazze’deki katliamlarının son bulması için girişimlerini sürdürüyor. Erdoğan, Malezya Başbakanı Enver İbrahim’i Vahdettin Köşkü’nde kabul etti. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile MİT Başkanı İbrahim Kalın’ın da yer aldığı görüşmede, İsrail’in katliamlarının son bulması için atılacak adımlar da ele alındı.
Ereğli’da batan gemide 1 denizcinin daha cansız bedenine ulaşıldı
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle batan ve içinde 12 mürettebatın bulunduğu kazada arama çalışmaları devam ediyor. 1 denizcinin daha cansız bedenine ulaşıldı.
Süper Lig’de 28. haftanın ardından görünüm, puan durumu ve gelecek haftanın programı
Derbi maçta Beşiktaş’ı deplasmanda 1-0 mağlup eden Galatasaray, puanını 75’e yükselterek zirvedeki yerini korudu