Bomba haber dedi ama… Zehir zemberek sözlerle yalanlandı

Büyük bir hayal kırıklığı ile sezonu kapatan ve şampiyonluğu ezeli rakibi Galatasaray’a kaptıran Fenerbahçe’de kongre yaklaşıyor. Bu süreçte çeşitli isimlerin adaylıkları gündeme gelirken, Ali Koç’un da yerini korumaya çalışacağı biliniyor.

Hürriyet’ten Mehmet Aslan Aziz Yıldırım’ın Ali Koç’a karşı 4 ünlü iş adamına adaylık teklifi götüreceğini öne sürmüştü. Aslan’ın iddialarına Aziz Yıldırım’dan yanıt gecikmedi.

“DEDİKODUYA DAYALI BU HABER YALANDIR”

Yıldırım’ın iddialara yanıtı şöyle:

“Bugünkü Hürriyet Gazetesi’nde Mehmet Arslan imzasıyla yer alan, hakkımda bir çok asılsız iddiayı içeren, tümüyle dedikoduya dayalı haber yalandır.

Bugüne dek ne yaptıysam kapalı kapılar ardında değil açık açık yapan biri olarak, haberde yer alan hakkımdaki tüm iddialar sırasıyla gerçekdışıdır.

Kendisine “hırsız” diyenleri işten atamayanların, bu şekilde yalan haber yapmasına itibar etmeyiniz.”

AZİZ YILDIRIM ‘SENİ TARAFTAR İLE GÖNDERECEĞİM’ DEMİŞTİ

Mehmet Aslan’ın haberindeki ilgili kısım da şöyleydi:

“Şimdi gelelim asıl bombaya… Bomba diyorum çünkü Fenerbahçe’de Olağanüstü Genel Kurul için inanılmaz gelişmeler yaşanıyor.

Geçtiğimiz sezon, “Seni taraftar ile göndereceğim” diyerek Ali Koç’a mesaj gönderen eski başkan Aziz Yıldırım çalışmalara başladı.

Yıldırım, çok ünlü 4 Fenerbahçeli işadamına mesaj gönderdi.

– Başkanlık için hazır mısınız? Hazırsanız çalışmaya başlayalım.

Bu 4 isimden henüz bir yanıt alabilmiş değil. Ama “Hayır” yanıtına karşın da ‘B planı hazır.’

Gerekirse kendisi aday olacak. Şimdiden eski arkadaşlarıyla biraraya geliyor. Bunlar dün itibariyle Fenerbahçe’nin gerçekleri.

Yarın ne olur, hep birlikte göreceğiz…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir