Bu Altcoin Ekibinden Merak Uyandıran Tweet: Yarın 16.30’da…

Eskiden Elrond olarak bilinen metaverse odaklı Blockchain MultiversX, geliştirme ve güncellemelerle adından söz ettirmeyi başarıyor. Bu sefer altcoin projesinin ekibi, gizemli bir paylaşım yaparak, yaklaşan güncellemeden bahsetti.

Altcoin ekibinden gizemli tweet: Bu güncellemeyi bekleyin!

Kriptokoin.com okuyucularının bildiği üzere altcoin projesi, eskiden Elrond dolan adını yeniden markalaşma sürecinde MultiversX olarak değiştirdi. Blockchain protokolü, sharding kullanıyor. Bu sayede, son derece yüksek işlem hızları sağlamayı amaçlıyor. Ayrıca MultiversX, kendisini fintech, merkezi olmayan finans (DeFi) ve Nesnelerin İnternetini içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor.

Bu arada, altcoin projesi oldukça yenilikçi bir ekibe sahip. Geçtiğimiz günlerde MultiversX, büyüyen ekosistemine destek entegre etmek için kripto tarayıcısı Opera ile işbirliği yaptı. Ayrıca, sistem yükseltmeleri ve güncellemelerle de adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Şimdi ise altcoin ekibi, yeni bir güncellemenin haberini verdi. Bununla birlikte, güncellemenin içeriğinde ilişkin herhangi bir bilgi paylaşmadı. MultiversX, resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruda sadece yarın TSİ 16.30’u işaret etti.

https://twitter.com/MultiversX/status/1664305842982666241

MultiversX’in bahsettiği güncelleme toplulukta bir heyecan da yarattı. Bu doğrultuda, kripto Twitter kullanıcıları, bazı tahminler yaptı. Bazıları launcpad lasmanı olduğunu söylerken, bazıları son zamanların popüler konusu yapay zeka odaklı bir gelişme olacağını ileri sürdü. Biz de topluluk gibi merakla ekibin açıklamasını bekliyoruz. Gelişmeden haberdar olmak için Kriptokoin.com’u takip etmeyi unutmayın.

Opera, Layer-1 Blockchain MultiversX’i entegre ediyor

MultiversX, büyüyen ekosistemine destek entegre etmek için kripto tarayıcısı Opera ile işbirliği yapıyor. Böylece, Opera kullanıcıları, tarayıcının arayüzüne entegre edilen MultiversX ağı ile merkezi olmayan interneti keşfedecek. Kullanıcılar ayrıca, kendi yerel tokenleri EGLD veya ESDT ile işlem yapma imkanı elde edecek. Bunlara ek olarak, MultiversX tabanlı NFT’lere ve ağ üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan uygulamalara erişebilecek. MultiversX CEO’su Beniamin Mincu, ağın Opera’ya entegre edilmesinin kullanıcılara Web3 ekosistemine daha erişilebilir bir yol sunduğunu söyledi.

MultiversX, Opera’nın masaüstü tarayıcısının yanı sıra bir Android uygulamasında de entegre edilecek. Bu uygulama MultiversX tabanlı sitelere erişim sağlayacak. Böylece MultiversX, Web3’ü birlikte çalışabilir ve yeni kullanıcılar için kolayca erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor. Şubat ayında, kullanıcıların merkezi olmayan uygulamalara ve metaverilere erişmeleri için hepsi bir arada bir platform olan Web3 “süper uygulaması” xPortal’ı başlattı. Ayrıca kısa bir süre önce popüler mesajlaşma uygulaması WeChat’in arkasındaki Çinli teknoloji şirketi Tencent ile şirketin Web3 stratejisini oluşturmasına yardımcı olmak için bir araya geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir