Didem Kınalı: Ben bıraktım! Dansözlükle alakam kalmadı

Şimdlerde müzik kariyeriyle ön planda olan Didem Kınalı, önceki gece Fatih’te bir mekanda sahneye çıktı. Sahne öncesi basın mensuplarının soruları yanıtlayan Kınalı, oryantelliği bıraktığını belirtti.

“DELİ GİBİ MESAJLAR GELİYOR”

Ben oryantal değilim arkadaşlar. Bana deli gibi mesaj geliyor ‘Dans dersi verir misin?’ diye. Arkadaşlar ben bıraktım, ders de vermiyorum. Dansözlükle ilgim ve alakam kalmadı.

“İNSANLAR O TİPLERE GÜLÜYORLAR”

Son dönemde ünlü erkeklerin yaptırdığı estetikleri değerlendiren Didem Kınalı, “Yok yaptırmasınlar ya! Benim erkek arkadaşım olsa ve yaptırsa ‘Lütfen yaptırma’ derim. O kadar kötü duruyor ki insanlar gülüyorlar o tiplere. Gökhan Özen de olmuş. Kör müyüz canım? Çok net ortada yani” ifadelerini kullandı.

“HAYATIMDA İLK KEZ GÖRDÜM”

Geçtiğimiz aylarda sokakta köpeğini gezdirirken büyük şok yaşayan 37 yaşındaki şarkıcı, “Daha sonrasında arkadaşları gece 3’te önümü kesti. ‘Benim arkadaşım öyle bir şey yapmaz’ dediler. Ben tanımıyorum ama kesinlikle, ilk kez gördüm hayatımda. Köpeğimi tuvalete çıkarmıştım sadece. ‘Savcılığa gitsem mi?’ diye düşündüm aslında kararsız kaldım ama korktum ve gitmeye karar verdim” açıklamasını yaptı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx