Intel Core İşlemcili 2024 ASUS Vivobook Classic Serisi Tanıtıldı

ASUS Vivobook 14 X1404 ve X1405, ASUS Vivobook 15 X1504, ASUS Vivobook 16 X1605 ve ASUS Vivobook 17 X1704’ün başını çektiği, popüler ASUS Vivobook Classic serisi günlük dizüstü bilgisayarların güncellenmiş beş modeli tanıtıldı.

En yeni Intel Core 7 işlemciler (Seri 1), 16 GB RAM ve 1 TB’a kadar SSD ile sorunsuz performans sunuyor. IceBlade fan ve iki adede kadar ısı borusuna sahip çift havalandırmalı soğutma sistemi sessiz ve verimli soğutma sağlıyor. Uzun ömürlü 50 Wh’a kadar pil, kullanıcılara daha fazla özgürlük sağlarken, ultra hızlı bağlantı için WiFi 6’ya yer veriliyor. Diğer yararlı tasarım özellikleri arasında kristal netliğinde iletişim için en yeni ASUS AI gürültü önleyici ses teknolojisi ve GlideX, MyASUS ve ScreenXpert gibi üretkenliği artıran ASUS uygulamaları yer alıyor.

ASUS Vivobook 16, %100 sRGB renk gamına sahip üstün 2.5K (2560 x 1600) çözünürlüklü ekranı ve 144 Hz yenileme hızı ile çarpıcı bir görsel deneyim sunuyor. ASUS Vivobook 14 ve 16, 16:10 en boy oranına kadar geniş bir ekrana sahipken, ASUS Vivobook 15 ve 17 geniş ekran 16:9 en boy oranına sahip ve ASUS Vivobook 15 hassas bir dokunmatik ekrana sahip. Tüm ekranlar, uzun izleme seansları sırasında göz konforu sağlamak için TÜV Rheinland düşük mavi ışık sertifikasına sahip.

İnce ve hafif tasarım, modaya uygun renk seçenekleriyle tamamlandı. 180° düz menteşe kolay iş birliği ve paylaşıma olanak tanıyor ve kapsamlı G/Ç özellikleri arasında güç iletimli bir USB C® 3.2 Gen 1 bağlantı noktası, iki USB 3.2 Gen 1 Tip A bağlantı noktası, bir USB 2.0 bağlantı noktası, bir HDMI® 1.4 bağlantı noktası ve bir ses birleşik jakı bulunuyor.

Diğer özellikler arasında; anında gizlilik için HD 3DNR web kamerası üzerinde fiziksel bir web kamerası kalkanı, tam boyutlu bir ASUS ErgoSense klavye, parmaklar için maksimum alan sağlayan mega boyutlu bir dokunmatik yüzey, kolay veri girişi için isteğe bağlı bir ASUS NumberPad 2.0 (yalnızca 14 inç modellerde) ve dokunmatik yüzey üzerinde isteğe bağlı bir parmak izi sensörü bulunuyor. Tüm modeller, zararlı virüs ve bakterilerin bulaşmasını azaltmak için ASUS Antimicrobial Guard Plus ile korunuyor.

Vivobook Classic serisi dizüstü bilgisayarlar artık %100 geri dönüştürülebilir ambalajlarda sunuluyor ve enerji verimliliği ENERGY STAR® standardını geride bırakıyor. Dayanıklılığı sağlamak için dizüstü bilgisayarlar en katı MIL-STD-810H ABD askeri sınıf standardına göre test edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx