İsyan Etti! Meral Akşener Oğluyla İlgili İddialara Sert Sözlerle Yanıt Verdi!

İstanbul Şile’de düzenlenen istişare toplantısında konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, oğlunun hesaplarının kontrol edildiği iddiasıyla ilgili konuştu. Akşener, iddialara sert sözlerle yanıt verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Şile’de düzenlenen istişare toplantısında önemli açıklamalar yaptı.

Akşener, oğlunun ve eşinin hesaplarının kontrol edildiği iddiasıyla ilgili de konuştu.

Parti kasasında 132 milyon lira olması gerekirken eksi 16 milyonda olduğunu öğrenen eski mali işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır paranın nereye gittiğini soruşturmaya başlamıştı. Öte yandan milletvekili adaylarından da yüklü miktarda para toplandığı, ancak bu paranın parti kasasına girmediği iddia edilmişti. Dikbayır, Meral Akşener’in hesaplarının incelenmesi için başvuru yapmıştı.

Akşener de “Oğlumun ve onun eşinin hesaplarının gayri resmi kontrol edildiği bildirildi. Bu doğru bir bilgi. Kimin olduğunu söyleyemem çünkü gayri resmi bir bilgi ama biz ilgili bankaya müracaat ettik. Şimdi o gayri resmi bilgi, resmi hale gelecek ya da o banka ‘biz bulamadık’ diyecek.” dedi.

“Benim ve ailemin belediyelerle işi gücü yok.” diyen Akşener, “Bunu ispat edemeyen şerefsiz oğlu şerefsizdir. İspat edildiği takdirde de ben bu politikayı tümden bırakacağım.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx