Kayıp olan küçük Dilanur’un inşaatta cesedi bulundu! Arkadaşı tutuklandı

Antalya’nın Serik ilçesinde okuldan çıktıktan sonra kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki Dilanur Şatır, bir inşaatta cansız bedeni bulundu. Emniyet güçleri, genç kızın alıkonulduğu ve cinsel istismara uğradığını tespit etti.

KÜÇÜK KIZIN CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Polis arama çalışması başlatırken; Dilanur Şatır, 18 Ekim’de saat 13.30 sıralarında Akçaalan Mahallesi’ndeki bir inşaatta hareketsiz bulundu. Sağlık ekiplerince Serik Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Şatır, kurtarılamadı.

DİLANUR’UN ALIKONULUP, CİNSEL İSTİSMARA UĞRADIĞI TESPİT EDİLDİ

Şüpheli ölüm ile ilgili soruşturma başlatıldı. Araştırmada, okuldan çıkan Dilanur Şatır’ın arkadaşı Erdoğan Ç. ile buluştuğu, bunalımda olduğunu ve yaşamına son vereceğini söylediği, daha sonra da Erdoğan Ç.’nin evine gittikleri tespit edildi.

ŞÜPHELİ ŞAHIS TUTUKLANDI

Polis, Şatır’ın Erdoğan Ç. tarafından alıkonulduğunu ve cinsel istismara uğradığını belirledi. Olayın ardından Erdoğan Ç.’nin, genç kızı Yaşar Uçar Caddesi’nde bir yere bıraktığı tespit edildi. Daha sonra genç kızın kendisini, Akçaalan Mahallesi’ndeki bir inşaattan boşluğa bıraktığı üzerinde duruldu.

Gözaltına alınan Erdoğan Ç. işlemlerinin ardından ‘cinsel istismar’ ve ‘küçük yaşta kız çocuğunu alıkoymak’ suçlamasıyla tutuklandı. Dilanur Şatır’ın cenazesi ise incelemenin ardından Serik’te toprağa verildi.

KAYNAK: DHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx