Tek dertleri depremzedeleri kışkırtmak… Erdoğan’ın sözünü böyle makasladılar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Şubat’ta Hatay İlçe Belediye Başkan Tanıtım Toplantısı’nda yaptığı konuşma gündemde tutulmaya devam ediliyor. Başkan Erdoğan’ın yerel yönetim ile merkezi yönetimin koordineli çalışması gerektiğine vurgu yaptığı konuşmanın bir bölümünü alıp bağlamından koparan CHP’nin fondaş medyası, depremzedeler aleyhine sözler sarf edilmiş gibi yaygara koparıyor.

Seçimde oy alamadıkları Hatay ve diğer bütün şehirlerdeki depremzedelere en ağır hakaretlerde bulunan çevrelerin iki yüzlülüğü, tepki topluyor.

Konuyu gündemine alan Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun, Başkan Erdoğan’ın çarpıtılan sözü ile bir önceki cümlesini art arda sıraladığı yazısında, yürütülen algı operasyonunun ne kadar çürük olduğunu gözler önüne serdi.

Ahmet Hakan’ın bugünkü yazısının ilgili bölümünde şu ifadeler yer aldı:SEÇİM SONRASI DEPREMZEDELERE SÖYLEDİKLERİ UNUTULMADI

Ahmet Hakan, yazısının devamında depremzeleri oy tercihleri dolayısıyla aşağılayıp hakir gören CHP zihniyetinin gerçek yüzünü hatırlattı.

Ahmet Hakan, şunları kaydetti:

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx