Yağlı Güreş Müsabakasındaki Canlı Yayın Görüntüleri Tartışma Yarattı!

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nda yer alan birçok voleybolcumuz yaşamları, ilişkileri nedeniyle hedef gösterilirken TRT’de yayınlanan yağlı güreş müsabakasındaki görüntüler tepki çekti. Güreşçilerin yer aldığı pozisyon birçok kullanıcıyı rahatsız etti.

Son günlerde hep birlikte Filenin Sultanları’nı konuşuyoruz. FIVB Milletler Ligi’nde Çin’le yarışan Sultanlar, altın madalyanın ve kupanın sahibi oldu.

Tarihi bir başarıya imza atan kadın voleybol takımımızda oynayan Melissa Vargas, Ebrar Karakurt, Zehra Güneş, kaptan Eda Erdem ve diğer bütün oyuncular harika bir iş çıkardı.

Fakat ülkemizde her alanda olduğu gibi başarıya odaklanmak ve gururlanmak yerine voleybolcularımızın yaşam tarzları, ilişkileri hedef gösterildi.

Bir yanda voleybolcularımız linçlenirken diğer yandan da bazı sosyal medya kullanıcıları yağlı güreş sporuna ve müsabakalarda oluşan pozisyonlara dikkat çekti.

TRT’de yayınlanan bir yağlı güreş müsabakasındaki bu canlı yayın görüntüleri de paylaşıldı.

Birçok kullanıcı bu görüntülerden rahatsız olduğunu dile getirdi.

Yağlı güreş yıllardır bu şekilde yapılıyor. Sizce rahatsız olmalı mıyız? Hem voleybolcularımız hem de herhangi bir spor dalı linçlenmese keşke… Sizce?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx