Binance, Patlama Yapan Bu Altcoin’e Marjin Müjdesi Verdi!

Kripto para piyasası bugün satış ağırlıklı bir seyir izliyor. Bununla birlikte bazı altcoin projeleri liste haberleriyle tahtayı yüksekten açtı. Bunlardan birisi de dünyanın en büyük kripto borsası Binance’ın istesine giren Altlayer’dı. Binance listesiyle birlikte airdrop hamlesi token fiyatının kısa sürede 48X yapmasını sağladı. Son bir gelişmede Binance, ALT için izole ve çapraz marjin işlemlerini başlatacağını duyurdu. Bu arada, önde gelen kripto borsası Bitget, Altlayer’ı inovasyon ve l2 bölgesinde listelediğini açıkladı.

Binance, ALT/USDT izole ve marjin işlemlerini başlattı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance’ın bugün 45. Launchpool projesi olarak listelediği Altlayer (ALT) tahtayı açtı. Tokenin piyasaya girişi şanına yakışı oldu. ALT, kısa süre içinde 48X yapmayı başardı. Bunun ardından Binance’dan yeni bir hamle geldi. Binance, ALT’yi yeni ödünç alınabilir varlık olarak çapraz ve izole marjin işlemlere ekleyeceğini duyurdu. Borsa, TSİ 17.00 itibarıyla işlemleri başlatacağını belirtti. Buna göre Binance yatırımcılarının artık izole ve çapraz marjin işlemlerde ALT/USDT işlem paritesinikullanma imkanı olacak.

Bitget, Altlayer’ı (ALT) inovasyon ve l2 bölgesinde listeledi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası ve Web3 şirketi Bitget, AltLayer’ın (ALT) İnovasyon ve L2 Bölgesi’nde listelendiğini duyurdu. Bu stratejik hamle, Bitget’in kullanıcılarına en yeni projelere erişim sunarken çeşitli Blockchain’lerin ve ekosistemlerin gelişimini destekleme taahhüdünü işaret ediyor. AltLayer, hem iyimser hem de zk rollup yığınlarını içeren yerel ve yeniden yapılandırılmış rollup’ların başlatılmasını kolaylaştırmada önemli bir rol oynayan merkezi olmayan bir protokol. Yenilikçi yaklaşımı, Bitget’in iyi kalitede projelerle dolu bir Spot Piyasa sağlama vizyonuyla uyumlu. Bitget’in Genel Müdürü Gracy Chen şu açıklamayı yaptı:

Bitget farklı Blockchain’lerin ve ekosistemlerin gelişimini desteklemek için iyi bir yol arıyor. Bu proje, kripto ekosisteminin yenilikçi potansiyelini ve desteğini sergiliyor ve kullanıcılarımıza en yeni projelere erişim sunma taahhüdümüzle uyumlu. Zengin seçeneklere ve mükemmel kalitede projelere sahip bir Spot Market yaratmak istiyoruz.

Bitget, merkezi borsalar arasında hem spot hem de türev işlemlerde pazar payını sürekli olarak genişletti. Borsa, spot piyasasında bulunan dijital varlıkları aktif olarak çeşitlendiriyor. Kullanıcılarına popüler ve değerli projelere yatırım yapma fırsatları sunmayı amaçlıyor. Bitget, yalnızca 2023 yılında 350’den fazla yeni liste ekledi. Böylece, kripto para piyasasının ön saflarında yer almaya olan bağlılığını gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx